Cornelius Smith Jr در سریال Five Days at Memorial حضور خواهد داشت


admin 21 فروردین 1400 2 دقیقه مطالعه
iOS 14

Cornelius Smith Jr در سریال Five Days at Memorial حضور خواهد داشت. او یک نقش اصلی را در این سریال بر عهده خواهد داشت.

Cornelius Smith Jr به گفته Deadline قرار است نقش دکتر Bryant King ، متخصص داخلی بیمارستان را بازی کند. او در کنار Vera Farmiga در نقش دکتر Anna Pou و Adepero Oduye در نقش مدیر پرستار Karen Wynn بازی خواهد کرد. او بیشتر به خاطر بازی در نقش Marcus Walker در فیلم Scandal شناخته می شود. از دیگر فیلم های او می توان God Friended Me ، Self Made و Manhunt را نام برد.

سریال Five Days at Memorial توسط John Ridley و Carlton Cuse ساخته شده است. اپل این پروژه این سریال را در سال 2020 آغاز کرد. داستان این سریال ، 5 روز اول حوادث پس از طوفان کاترینا را در یک بیمارستان واقع در New Orleans شرح می دهد. این سریال بر اساس رمانی به همین نام توسط Sheri Fink که برنده جایزه Pulitzer شد ، ساخته شده است.

این سریال کادر پزشکی Memorial به سرپرستی دکتر Pou پس از اینکه روزها در بیمارستان بدون برق گرفتار شده بودند ، روایت می کند. سوالی که پیش می آید این است که آیا آن ها به بیماران واقعاً خدمت کردند یا نه. سریال Five Days at Memorial همچنین به دنبال نشان دادن تلاش برای پیگرد قانونی دکتر Pou و دو پرستار به جرم قتل می باشد.

John Ridley و Carlton Cuse به عنوان مجری ، نویسنده و تهیه کننده این پروژه فعالیت خواهند کرد. John Ridley همچنین به عنوان کارگردان این سریال هم فعالیت خواهد کرد. Fink هم به عنوان تهیه کننده اجرایی این پروژه فعالیت می کند. این سریال به دیگر سریال های +Apple TV مبتنی بر رمان ها و کتابها از جمله Mosquito Coast و Lisey’s Story می پیوندد.

 

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*