S.T.A.L.K.E.R 2 عنوانی طولانی با صدها ساعت محتوا خواهد بود


Matin 14 اردیبهشت 1400 5 دقیقه مطالعه
iOS 14

عنوان جهان باز S.T.A.L.K.E.R 2 علاوه‌بر گزینه‌های انتخابی متعددی که مکانیسم بازی در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد، گیم‌پلی وسیع و بی‌نقصی را هم به علاقه‌مندان صنعت بازی‌های ویدئویی وعده داده است. با توجه به این موارد، ظاهرا بازی‌بازان یک ماجراجویی بسیار طولانی را در پیش دارند. اما تجربه‌ی این بازی دقیقا چه مقدار به طول می‌انجامد؟ این‌طور که به نظر می‌رسد، مدت زیادی را سرگرم این بازی خواهید بود.

چندی پیش مصاحبه‌ای با زاخار بوکاروف (Zakhar Bocharov)، مدیر روابط عمومی استودیو GSC گیم ورلد (GSC Game World) انجام شد. هرچند آقای بوکاروف در جریان این مصاحبه پاسخ دقیقی را برای سوال ما ارائه نکرد، اما تا حدودی مشخص کرد که چه انتظاری می‌توان از این بازی داشت. طبق صحبت‌های آقای بوکاروف، حتی اگر تنها به انجام مراحل اصلی S.T.A.L.K.E.R 2 بپردازید هم یک بازی بسیار طولانی را در پیش خواهید داشت. همچنین اگر به خوبی در بازی کاوش کنید و برای همه‌ی مراحل فرعی بازی هم وقت بگذارید، می‌توانید صدها ساعت مشغول تجربه‌ی این بازی باشید.

حتی اگر تنها به مراحل اصلی بازی بپردازید باز هم S.T.A.L.K.E.R 2 یک بازی طولانی خواهد بود. اگر بخواهید در جهان بازی بیشتر کاوش کرده و به مراحل فرعی هم بپردازید، اتمام بازی صدها ساعت زمان لازم دارد.

در همین مصاحبه، آقای بوکاروف به این نکته هم اشاره کرد که S.T.A.L.K.E.R 2 تنها برای کنسول‌های نسل نهمی عرضه خواهد شد؛ چراکه سخت‌افزار موجود در کنسول‌های نسل هشتم قادر به اجرای این بازی نیست.

هم اکنون عنوان S.T.A.L.K.E.R 2 برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس/سری اس و پلفرم رایانه‌های شخصی در حال توسعه است و فعلا استودیو GSC گیم ورلد برنامه‌ای برای عرضه‌ی نسخه‌ی مخصوص پلی‌استیشن ۵ این بازی ندارد. اگرچه، به تازگی اسنادی فاش شد که از انحصار موقت و سه‌ماهه‌ی این بازی شوتر حکایت می‌کند.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*