برای اجرای رزیدنت اویل ۸ نیازی به کارت گرافیکی نیست


Matin 4 خرداد 1400 7 دقیقه مطالعه
iOS 14

برای اجرای رزیدنت اویل ۸ نیازی به کارت گرافیکی نیست. طبق اخبار حال به نظر می‌رسد که برای بازی کردن رزیدنت اویل 8 شما لزوماً نیازی به کارت گرافیکی نخواهید داشت.

این بازی آنقدر بهینه هست که بتوان کیفیت آن را پایین آورد و روی سخت افزار ضعیف‌تر هم آن را اجرا کرد. اینجا تنهای یک محدودیت وجود دارد. شما باید رزولوشن رزیدنت اویل 8 را به حداقل 1080p کاهش دهید. سایت PC Gamer رزولوشن 720p را پیشنهاد می‌دهد.

هنگامی که رزولوشن بازی به 1080p کاهش می‌یابد، روی چیزی مثل Ryzen 5 3400G نرخ فریم بین 34 تا 27 است. اما اگر به 720p کاهش دهید، نرخ فریم شما بین 54 تا 43 فریم خواهد بود.

رزیدنت اویل  آنچنان بازی سریع و به همراه اکشن سنگین مثل کال آو دیوتی نیست. اما این سایت گزارش می‌کند که در مواقعی که اتفاقات زیادی در صحنه می‌افتد، بازی کمی کند می‌شود. انتخاب گزینه Prioritize Performance به جای Balanced گیم‌پلی را برای شما روان‌تر خواهد کرد.

همانطور که PC Gamer می‌گوید پردازنده 3400G از مموری (رم) سیستم برای هسته گرافیکی خود استفاده می‌کند. این حالت باعث می‌شود تا رزیدنت اویل  علاقه به Freeze کردن داشته باشد. Crtl + Alt + Del باید هر مشکلی که بازیکنان با آن برخورد می‌کنند را تا حدی برطرف کند.

رزیدنت اویل ۸ در 7 می برای کنسول‌های نسل 8 و 9 به همراه پی سی و استیدیا عرضه شد.

هر چند که پیشنهاد ما به شما استفاده از یک کارت گرافیکی هرچند قدیمی است. اما اینطور که به نظر می‌رسد بازی رزیدنت اویل 8 بدون کارت گرافیکی هم قابل اجرا است.
برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*