سگا از ریمستر بازی Sonic Colors رونمایی کرد.


Matin 15 خرداد 1400 10 دقیقه مطالعه
iOS 14

در جریان استریم Sonic Central به مناسبت سی سالگی فرنچایز سونیک، سگا از ریمستر بازی Sonic Colors رونمایی کرد. این بازی Sonic Colors Ultimate نام دارد.

طبق اخبار بازی Sonic Colors Ultimate در تاریخ 7 سپتامبر امسال یعنی 16 شهریور 1400 عرضه خواهد شد. این بازی از کنترل بهبود یافته بهره می‌برد و یک حالت جدید نیز خواهد داشت. همچنین طبیعتا گرافیک آن نیز بهبود یافته است.

این بازی اولین بار در سال 2010 برای کنسول نینتندو Wii عرضه شده بود. سونیک کالرز، یک بازی پلتفرمر است که در آن سونیک ماموریت دارد جلوی دکتر اگ‌من را از به بردگی گرفتن یک نژاد فرازمینی بگیرد و مانع تسلط او به دنیا شود.

گیم پلی بازی بسیار نزدیک به دیگر عناوین سری سونیک است. در کنار آن، از Wispها هم رونمایی می‌کند که همان افزاینده‌ها هستند. این بازی همچنین بین دو زاویه دید سایداسکرولینگ و سوم شخص تغییر می‌کند.

Sonic Colors

هدف شما در بازی این است که ویسپ‌ها را از دست دکتر اگ‌من نجات دهید.

برای این کار، سونیک باید در پارک تفریحی اگ‌من که پنج سیاره را در بر می‌گیرد گشت و گذار کند و منبع برق مرکزی هر یک را از کار بیندازد.

هر سیاره دارای شش مرحله اصلی و یک غول‌آخر است. در رویارویی با غول‌آخرها شما در برابر ربات‌ها قرار می‌گیرید. زمانی که یک مرحله به پایان برسد به شما یک رتبه داده می‌شود. و همان‌طور که پیش‌روی می‌کنید سیاره‌های بیشتری در دسترس قرار می‌گیرند و زمانی که هر سیاره را کامل کنید، یک سیاره جدید باز می‌شود تا بتوانید داستان را تمام کنید.

بازی Sonic Colors Ultimate برای پی سی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. این بازی همچنین از طریق ویژگی اجرای بازی‌های نسل قبلی در پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس هم قابل اجرا خواهد بود.

بازی دیگر سری سونیک که معرفی شد Sonic the Hedgehog است که سال آینده عرضه می‌شود. همچنین سگا از انیمیشن Sonic Colors هم رونمایی کرده که همین تابستان در دسترس قرار خواهد گرفت.

علاوه بر آن، یک سریال انیمیشنی از سونیک نیز در نت فلیکس در دست ساخت است.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating*