اکتیویژن در E3 2021 از Call of Duty جدید رونمایی نخواهد کرد


Matin 22 خرداد 1400 10 دقیقه مطالعه
iOS 14

اکتیویژن تصمیم ندارد از نسخه جدید بازی Call of Duty را در E3 2021 رونمایی کند. این خبر طبق اطلاعاتی است که اخیراً به دست آمده است.

به جای آن این ناشر تصمیم دارد تا ورود جدید خود به زمینه بازی‌های شوتر اول شخص را در این تابستان انجام دهد. به احتمال زیاد این کار را به حالت یک رویداد رایگان داخل بازی وارزون انجام خواهد داد. سال گذشته نیز این شرکت به همین گونه بازی Black Ops Cold War را معرفی کرد.

بازی امسال کال آف دیوتی Vanguard نام دارد. این بازی توسط شرکت Sledgehammer Games ساخته شده است. این بازی قرار است روی کنسول‌های نسل 8 و 9 به همراه پی سی در ماه نوامبر (آبان) عرضه شود.

سه بخش داستانی، چند نفره و زامبی را خواهد داشت. این بازی در زمان جنگ جهانی دوم و در محل‌های اطراف اقیانوس آرام و اروپا جریان دارد. داستان آن هم در مورد بوجود آمدن اتحاد مدرن Special Forces است.

اما آنچه برای طرفداران بیشتر هیجان انگیز است، برنامه‌های Vanguard برای وارزون است

معرفی Call of Duty قبلی، Black Ops Cold War، به همراه معرفی نقشه و اسلحه‌های جدید در بازی بتل رویال محبوب این شرکت بود. اسلحه‌های این بخش اضافی مشکلات زیادی در تعادل بازی ایجاد کرد و نقشه جدید آن به نام Verdansk تا ماه‌ها عرضه نشد.

اما برای بازی سال 2021 شرکت Sledgehammer زمان زیادی را برای اتحاد Vanguard و وارزون داشته است. تا جایی هم که خبرها منتشر شده به نظر می‌رسد این شرکت نقشه‌های بسیاری برای این بازی بتل رویال دارد. از آنجا که ممکن است این بازی تنها چند ماه از زمینه سال 1980 به زمینه جنگ جهانی دوم تغییر کند. به همین دلیل است که Call of Duty در E3 2021 حضور نخواهد داشت.

این برنامه شرکت شامل یک نقشه جدید برای وارزون است. این نقشه بزرگ‌ترین و طمع‌کارانه‌ترین نقشه این بازی تا الان است. اما این نقشه قرار است دقیقاً همراه با عرضه بازی، منتشر شود. نه اینکه ماه‌ها بعد عرضه شود.

نقشه Vanguard اعلام شده که قرار است در محل اقیانوس آرام جنگ جهانی دوم باشد. این نقشه بسیار بزرگ‌تر از نقشه حال حاضر بازی است. وسایل نقلیه جدید هم به این بازی اضافه خواهند شد تا گشت و گذار در این نقشه بزرگ را راحت‌تر کنند. برخی منابع اعلام کرده‌اند که تکنولوژی مدرن وارفر و Vanguard مشابه خواهد بود.

این اتفاق به این معنا است که بتلفیلد جدید شرکت EA که قرار است در آینده نزدیک باشد ممکن است تعدادی تنظیمات را با وارزون به اشتراک بگذارد.اکتیویژن هنگامی که در مورد این اتفاق از آن سوال شد پاسخی نداد. اما این شرکت اعلام کرد که قرار است در این هفته فصل 4 وارزون را معرفی کند.

برنامه‌های اکتیویژن برای وارزون

اکتیویژن حمایت زیادی از بازی وارزون کرد به دلیل اینکه این بازی طرفداران بسیاری (حدود 100 میلیون نفر) به دست آورده است. برخی منابع اعلام کرده‌اند که تمام استودیوهای داخلی اکتیویزن روی کال آف دیوتی کار می‌کنند.

این کمپانی اعلام کرد که به دنبال استخدام 2000 نفر برای تیم سازنده است. این اتفاق قرار است در طول دو سال آینده بیافتد و قرار است برخی گروه‌های این شرکت حتی 3برابر شوند. به احتمال زیاد اکثر آن‌ها روی Call of Duty کار خواهند کرد.

در آوریل استودیو سازنده Crash Bandicoot 4 به نام Toys For Bob اعلام کرد که پیشرفت بازی وارزون را حمایت خواهد کرد. این اتفاق باعث شد تا یکی از طراح‌های شخصیت این شرکت با اکتیویژن قرارداد ببندد. این قرارداد باعث شد تا کارمندان دیگر این شرکت هم به اکتیویژن بپیوندند.

اکتیویژن بعداً این خبر را رد کرد که شرکت Toys For Bob از رفتن کارمندانش آسیب دیده است. این ناشر اعلام کرد که بازی Crash Bandicoot را همانند Call of Duty حمایت خواهد کرد.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + هشت =

Rating*