بازی Far Cry 6 دارای بخش سوم شخص خواهد بود


Matin 2 تیر 1400 7 دقیقه مطالعه
iOS 14

با نگاهی به آمار و ارقام بازی های محبوب، متوجه می شویم که اکثر آنها سوم شخص هستند. اگر چه این به معنای بد بودن بازی های اول شخص یا سایر سبک ها نیست! اما به هر حال با توجه به سبک دوربینی که این بازی ها دارند و منتقل شدن حس گستردگی بازی، از محبوبیت بیشتری نسبت به سایر سبک ها برخوردار هستند. بازی فار کرای (Far Cry) یکی از فرانچایز های محبوب شوتر اول شخص (FPS) است که مثل خیلی از بازی ها (Call of Duty – Battlefield- Apex Legends و …) آن را با حالت اول شخص می شناسند. اما شاید برایتان جالب باشد بدانید که این روز ها خبر های زیادی در رابطه با وجود دوربین سوم شخص در بازی Far Cry 6 منتشر شده است که عموما با واکنش های بسیار مثبتی روبرو شده است.

آیا وجود حالت سوم شخص (Third Person) در بازی فارکرای 6 قطعی است؟

زمانی که بازی Far Cry 6 معرفی شد. وجود حالت سوم شخص در برخی از کات سین ها به طور رسمی تایید شد. ضمن اینکه برخی از مکانیزم های بازی، مثل جت پک (Jetpack). در زمان استفاده به حالت سوم شخص نمایش داده می شوند.

فارغ از اینها به نظر می رسد قرار است یک انقلاب در فرانچایز فارکرای اتفاق بیافتد. و با توجه به سابق درخشان این شرکت در خلق جهان های فوق العاده در بازی هایش، سوم شخص شدن بازی فارکرای 6 ( Far Cry 6 ) می تواند یک اتفاق مثبت و بسیار جذاب برای تمامی گیمرها و علی الخصوص طرفداران سبک سوم شخص / Third Person باشد. ضمن اینکه گفته می شود بازیکن به دلخواه می تواند دوربین بازی را به اول شخص یا سوم شخص تغییر دهد. ساختاری شبیه به GTA V یا Red Dead Redemption 2.

نظر شما نسبت به سوم شخص شدن بازی فارکرای 6 چیست؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*