تاریخ انتشار نسخه اول آپدیت Caves & Cliffs بازی Minecraft مشخص شد


Matin 7 تیر 1400 10 دقیقه مطالعه
iOS 14

انتظارها به پایان رسید؛ زمان عرضه پارت 1 بروزرسانی 1.17 ماینکرفت معلوم شد

مدت زمان بسیار زیادی است که طرفداران بازی ماینکرفت، منتظر عرضه نسخه اول / پارت 1 آپدیت Caves & Cliffs می باشند که البته طبق شماره بروزرسانی ها، نسخه 1.17 این بازی پرطرفدار و محبوب محسوب می شود. امروز وبسایت رسمی Minecraft، طی انتشار یک خبر رسمی، تاریخ انتشار نسخه اول آپدیت Caves & Cliffs بازی Minecraft را اعلام کرد. از نکات قابل توجه این است که هیچوقت از اصطلاح پارت اول (Part I) استفاده نکرده بود و این می تواند دو مورد را در ذهن طرفداران ایجاد کند. 1- به نظر خیلی ها این آپدیت آنقدر گسترده است که سازندگان و توسعه دهندگان ماینکرفت مجبور شده اند تا آن را در دو نسخه ارائه دهند. و ویژگی های نسخه اول / پارت 1 (Part I) مشخص نیست  2- تمام ویژگی ها و مکانیزم هایی که قرار بود در بروزرسانی 1.17 به Minecraft اضافه شود، طی دو آپدیت تقسیم می شود.

در ادامه به بررسی جزئیات و ویژگی های آپدیت 1.17 یا نسخه اول Caves and Cliffs بازی ماینکرفت می پردازیم.

به طور کلی آپدیت اول Caves & Cliffs بازی Minecraft چه ویژگی هایی خواهد داشت؟

همانطور که از اسم بروزرسانی پیداست (Caves & Cliffs) به معنی غارها و صخره ها می باشد. و قرار است تمرکز اصلی روی اضافه شدن غارها و مکان های جدید به بازی باشد. فارغ از اینها پارت اول (Part I) به احتمال خیلی زیاد بیش از 90 نوع آیتم جدید، دشمنان متنوع جدید و علی الخصوص اضافه شدن مکانیزم باستان شناسی و تغییراتی در حفاری به بازی ماینکرفت اضافه کند.

قرار است این بروزرسانی در تاریخ 8 ژوئن 2021 (18 خرداد 1400) برای تمامی پلتفرم های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 (PS5 / PS4) – ایکس باکس وان (XBOX ONE) و ایکس باکس سری ایکس و اس (XBOX Series X / S) و پی سی (PC)، گوشی های موبایل اندروید و آی او اس منتشر شود.

با توجه به اینکه خبر پارت بندی شدن آپدیت 1.17 بسیار غیر منتظره بود، هنوز مشخص نیست که کدام یک از احتمالات در رابطه با دلیل دو نسخه ای شدن آن اعمال شود. اما به طور کلی این تغییرات باعث می شوند تا ما با یک بازی کاملا جدید و متنوع تر از لحاظ محتوایی روبرو باشیم و انگیزه جستجو در دنیای بازی Minecraft را برای دوستداران این بازی دوباره زنده کند.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*