رشد قابل توجه تعداد بازیکنان همزمان Dead by Daylight در استیم


Matin 14 تیر 1400 5 دقیقه مطالعه
iOS 14

بازی Deathloop محصول استودیو آرکین کمتر از سه ماه دیگر عرضه می‌شود. حالا حجم فایل این بازی روی پلی استیشن 5 مشخص شده که به شکل قابل توجهی کوچک‌تر از انتظارات است.

بازی Deathloop در تاریخ ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) توسط بتسدا برای پلی استیشن 5 و کامپیوترهای شخصی عرضه می‌شود. اما از همین حالا حجم فایل آن روی کنسول PS5 سونی مشخص شده است. پیش از این می‌دانستیم که این ساخته‌ی استودیوهای بازی‌سازی آرکین از قابلیت‌های مختلف روی پلی استیشن 5 همچون ری تریسینگ، لرزش بسیار دقیق دوال‌سنس و مقاومت تریگرهای این دسته پشتیبانی خواهد کرد. اما اکنون مشخص شد که پشتیبانی کنسول از تکنولوژی فشرده‌سازی کراکن هم به احتمال زیاد مدنظر سازندگان بوده است.

طی ماه‌های اخیر بارها دیده‌ایم که یک بازی عرضه‌شده روی پلتفرم‌های مختلف نسل ۹، کمترین حجم را روی پلی استیشن 5 سونی دارد. حتی به‌تازگی شاهد این بودیم که کم بودن نسبی حجم بازی Ratchet & Clank: Rift Apart روی کنسول PS5 عده‌ای را غافلگیر کرد. دث لوپ همچنین شرایطی دارد و ظاهرا حجم قابل نصبی آن روی کنسول PS5 سونی ۱۶.۱ گیگابایت خواهد بود.

بدون شک برای گیمرهایی که نگران پر شدن حافظه‌ی داخلی کنسول PS5 هستند، تلاش حداکثری سازندگان برای استفاده از تکنولوژی‌های موجود به هدف کم کردن حافظه‌ی اشغال‌شده توسط بازی معرکه به نظر می‌رسد. اگر مشتاق تجربه‌ی این شوتر اول‌شخص هستید خیالتان راحت. حالا می‌دانید که احتمالا نیازی نیست فضای بسیار قابل توجهی از SSD کنسول خود را به آن اختصاص دهید.

ساخته‌ی جدید استودیوی آرکین یعنی دث‌لوپ، که برای مدتی در انحصار پلی استیشن 5 خواهد بود.

مثل اکثر بازی‌های دیگر این تیم قرار است توسط شرکت «بتسدا» منتشر شود. ابرکمپانی آمریکایی که حالا زیر پرچم مایکروسافت و برای برند ایکس‌باکس فعالیت می‌کند. در زمان رسانه‌ای شدن خبر خریداری شدنش توسط مایکروسافت، با دث‌لوپ به‌شدت خبرساز شد.

با سیبو همراه باشید.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*