زمان رسمی رویداد State of Play سونی اعلام شد


Matin 17 تیر 1400 10 دقیقه مطالعه
iOS 14

سونی چندی پیش اعلام کرد که رویداد State of Play خود را در آواخر این هفته برگزار خواهد کرد. طرفداران سونی بامداد روز جمعه می‌توانند نگاهی به معرفی چند بازی جدید و نگاهی دقیق به گیم‌پلی Death Loop بیاندازند. زمان دقیق این مراسم ساعت 1:30 شب جمعه است. رویداد State of Play حدود 30 دقیقه طول داشته که 9 دقیقه از آن گیم‌پلی Death Loop است. در این رویداد قرار است چندین بازی Indie و Third Party نیز حضور داشته باشند.

سونی بسیار در محدود کردن انتظارات طرفداران مراقب بود. این شرکت اعلام کرد که خبری از گاد آو وار جدید در این رویداد نخواهد بود. همینطور اینکه اطلاعات جدیدی از Horizon Forbidden West نیز ارائه نخواهد شد. سونی اعلام کرد که از PSVR 2 هم چیزی اعلام نخواهد شد. البته این شرکت گفت که به زودی اطلاعاتی در مورد این دستگاه واقعیت مجازی عرضه خواهد کرد. چندی پیش بود که اطلاعات جدیدی از این دستگاه منتشر شد.

استیت آف پلی برای سونی بسیار حائز اهمیت است. این کمپانی پس از اینکه از E3 جدا شد توجه ویژه‌ای به این رویداد داشت. در استیت آف پلی قبلی بازی‌های جالبی رونمایی شدند و امید است در این State of Play هم دوباره محتوای خوبی را نشان دهد. نکته اینجاست که کنفرانس E3 ایکس باکس و بتسدا بسیار خوب بود. مخصوصاً اینکه اکثر بازی‌های معرفی شده روی گیم‌پس حضور داشتند. از سونی انتظار می‌رود که سیستمی مشابه گیم‌پس عرضه کند. پس انتظار می‌رود که در State of Play امسال سونی سیستم گیمینگ اشتراکی خود را گسترش دهد و وارد رقابت با گیم‌پس شود. به دلیل اینکه در حال حاضر گیم‌پس رقیب خاصی نداشته و به راحتی گیمینگ اشتراکی را به دست دارد.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*