شایعاتی درباره نقشه جدید بازی GTA 6


Matin 23 تیر 1400 7 دقیقه مطالعه
iOS 14

طرفداران سری بازی‌ های GTA نظرات متفاوتی نسبت به نقشه جدید جی تی ای 6 دارند.

طبق شایعاتی که در هفته‌های اخیر مطرح شده، نقشه جی تی ای 6 لو رفته است. اگر نقشه لو رفته واقعا متعلق به بازی جی تی ای 6 باشد، نقشه این بازی وسیع و متشکل از چندین شهر است. همچنین مناطق روستایی نیز به دنبال بزرگ شدن نقشه، زیادتر شده است. همچنان که بعضی طرفداران معتقدند این نقشه، متعلق به بازی است، بعضی موافق نیستند. اگر یادتان باشد، تصویر دیگری چند ماه قبل درمورد نقشه بازی GTA 6 منتشر شد که تا به امروز افرادی هستند که آن تصویر را واقعی می‌دانند.

مسئله اینجاست که تصویر دو نقشه‌ی لو رفته شباهتی به هم ندارد. پس هرکدام از نقشه‌های لو رفته واقعی باشند، نقشه دیگر واقعی نیست.

هر دو نقشه لو رفته توسط یک فرد ناشناس به اشتراک گذاشته شده است. این مورد اما چیز عجیبی نیست. تمام محتواهای لو رفته در این زمینه، توسط افراد ناشناس پخش می‌شوند. دلایل متفاوتی وجود داشت که نقشه قبلی را به عنوان نقشه اصلی بازی در نظر بگیریم. درحالی که نقشه جدید به ظاهر متقاعد کننده نیست.

قبل از اینکه فایل مربوط به نقشه جدید GTA 6 از روی سایت‌ها حذف شود، بر روی ردیت و فروم‌های GTA دیده می‌شد.

تصاویر احتمالی نقشه بازی جی تی ای 6

درحالی که نقشه قبلی فقط یک تصویر ثابت بود. مثل نقشه قبلی، درباره صحت نقشه جدید نیز بحث بین طرفداران این بازی شکل گرفته است.

تاکنون راک استار درباره نقشه جدید توضیحاتی را ارائه نکرده است. البته به دلایل مختلفی انتظار بازخورد از راک استار نمی‌رود.

در جدیدترین و مرتبط ترین خبر در دسترس، جی تی ای 6 در Vice City جریان خواهد داشت. اما به شکلی مدرن و تخیلی از شکل ساختگی شهر میامی.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*