بازی Death Stranding: Director’s Cut سلاح های جدید زیادی و منجنیق را اضافه می‌کند


Matin 26 تیر 1400 10 دقیقه مطالعه
iOS 14

نسخه جدید بازی Death Stranding: Director’s Cut به سم پورتر ابزار بیشتری برای ارسال مرسوله‌های پستی خود می‌دهد.

استودیو Kojima Productions تریلر جدیدی از این بازی در جریان مراسم State of Play سونی در 8 جولای منتشر کرد. در این تریلر علاوه بر تاریخ انتشار که 24 سپتامبر است، محتوای جدید این بازی نیز به نمایش درآمد.

بسیاری از پیشرفت‌های Director’s Cut شامل بخش نبرد بازی است.

سم به حملات مهمتر و تجهیزات جدیدی برای اهداف و کشتار دسترسی خواهد داشت. برخی از مکان ها حتی دارای یک میدان تیر هستند که سم می‌تواند سلاح های خود را آزمایش کند. این تریلر همچنین نوید جنگ‌های جدید و موجودی شبیه نهنگی که ظاهرا پرواز می‌کتد می‌دهد.

اما مهمتر از جنگ، سم پورتر ابزارهای اضافی دارد که حتی از داشتن یک راننده شخصی نیز بهتر است. او می‌تواند به وسیله منجنیق بسته‌ها را به نقاط مختلف پرتاب کند. استفاده از لباس‌ها و اسکلت‌های فلزی خاص به سم در حمل بارهای بسیار سنگین کمک بسیار شایانی می‌کند و Buddy Bot یک ربات دوپا است که می تواند پشت سر سام قرار بگیرد و مجموعه بسته‌های خاص خود را حمل کند. در نقطه‌ای حتی ما سم را روی این ربات در حال سواری گرفتن دیدیم.

اگر با Death Stranding آشنا باشید، باید همه این موارد اضافی منطقی باشد اما این بازی از هیدئو کوجیما است و بدون برخی از المان‌های عجیب و غریب کامل نخواهد بود. سم قادر خواهد بود برای موتور سیکلت خود رمپ‌های پرشی بسازد و بهتر از این، بازیکنان به ظاهر می‌توانند جاده‌های مسابقه‌ای در نقشه بازی بسازند و در آن مسابقه بدهند.

احتمالا این آخرین پروژه‌ای باشد که هیدئو کوجیما برای سونی و پلی استیشن در برهه فعلی انجام می‌دهد. با وجود جذابیت‌های این نسخه، وی اعلام کرده که از نام Director’s Cut راضی نیست و نبوده است.

بازی Death Stranding: Director’s Cut علاوه بر تمامی این محتوای جدید، ماموریت‌های داستانی جدید نیز در زمان انتشار برای کنسول پلی استیشن 5 خواهد داشت.

 

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*