PSP نسل بعدی ممکن است به این شکل باشد


Matin 27 تیر 1400 7 دقیقه مطالعه
iOS 14

این روزها با رونمایی از Steam Deck، بحث پیرامون کنسول‌های دستی داغ شده است و شاید شرکت‌های زیادی در حال بررسی این موضوع باشند که کنسول دستی خود را عرضه کنند. طرح مفهومی تازه منتشر شده از سوی یکی از کانال‌های یوتیوب. این ایده را به شما می‌دهد که یک PSP نسل بعدی می‌تواند به چه شکل باشد.

با توجه به پذیرش گسترده‌ی نینتندو سوییچ در جامعه بازیکنان. به نظر می‌رسد که شرکت سونی به طور کلی بازار کنسول دستی را رها کرده باشد. و اگرچه امروزه نام پلی‌استیشن ویتا به عنوان کنسول دستی جذاب مطرح می‌شود. اما مطمئناََ سونی نتوانست با این کنسول به موفقیت همه جانبه‌ای دست پیدا کند.

این احتمال وجود دارد که عرضه‌ی کنسول دستی Steam Deck و پیشرفت‌های تکنولوژی باعث شود که سونی باری دیگر این زمینه را مورد آزمایش قرار دهد. از طرفی آن‌ها مدتی پیش اعلام کردند که قصد دارند بیش از گذشته در بازار بازی‌ های موبایل فعالیت و عناوین انحصاری خود را بر روی این پلفترم عرضه کنند، شاید این سیاست آن‌ها را به عرضه یک کنسول دستی ترغیب کند.

به نظر می‌رسد که طرفداران همچنان خواهان یک کنسول دستی از سونی هستند.

طرح مفهومی خلق شده توسط یکی از کاربران، جذابیت این ماجرا را به تصویر می‌کشد. کانال تکنیزو کانسپت (Technizo Concept) اخیراََ ویدیویی را تهیه کرده است که در آن شاهد یک PSP نسل بعدی هستیم. این کنسول دستی مفهومی، صفحه نمایش ۶٫۲ اینچی با رزولوشن ۱۴۴۰p و دوربینی به همراه سه لنز را شامل می‌شود.

در ماه مارس گذشته سونی برنامه‌های خود مبنی بر تعطیلی فروشگاه پلی‌استیشن در پلی استیشن ۳، PSP و پلی‌استیشن ویتا در تابستان را اعلام کرد. پس از واکنش گیمرها، این شرکت دست به تغییراتی در برنامه‌های خود زد. و اظهار کرد که فروشگاه‌های پلی استیشن ۳ و پلی‌استیشن ویتا را تعطیل نمی‌کند. اما برنامه تعطیلی فروشگاه PSP همچنان پابرجاست.

 

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*