مراسم جدید سونی پنج‌شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد


Matin 13 شهریور 1400 5 دقیقه مطالعه
iOS 14

سونی اعلام کرد که یک مراسم جدید هفته آینده خواهد داشت. این مراسم 40 دقیقه‌ای، پنج‌شنبه 18 شهریور برگزار خواهد شد. در آن قرار است از بازی‌ های برنامه ریزی شده برای تعطیلات سال نو میلادی بحث شود.

در بلاگ پلی استیشن نوشته شده:

این مراسم حدود 40 دقیقه زمان خواهد داشت. ما در آن شاید مطالبی از استودیوهای پلی استیشن و برخی از خلاق‌ترین استودیوهای بازی‌سازی خواهیم بود. این شرکت‌ها از برنامه خود برای تعطیلات سال نو میلادی و بعدی از آن حرف خواهند زد.

اما بعد از مراسم نیز با ما همراه باشید تا اخبار بیشتری از این بازی‌ها بدست بیاورید.

چند وقتی است که سونی به طور مداوم مراسم State of Play را برگزار می‌کند. این کمپانی با این کار کاربران را با اخبار جدید بازی‌ها به روز می‌کند. اما این اولین بار است که سونی بعد از سپتامبر سال 2020 یک مراسم Playstation Showcase برگزار می‌کند. در مراسم سال 2020 قیمت و زمان عرضه پلی استیشن 5 مشخص شد.

همین اتفاق به ما نشان می‌دهد که در مراسم جدید سونی قرار است شاهد موارد مهم‌تری از State of Play باشیم. چیزی که قرار نیست ارائه شود نسخه جدید پلی استیشن وی آر است. چونکه هنوز حضور آن تأیید نشده ولی افراد بسیاری منتظر این دستگاه واقعیت مجازی جدید هستند.

در این بلاگ نوشته شده که نسل جدید پلی استیشن وی آر در آن حضور نخواهد داشت. اما بازی‌های بسیار خوبی از سازنده‌های مختلف خواهد بود که شما را سرگرم خواهد کرد.

سونی با جدا کردن خود از E3 شروع به اجرای مراسم‌های خود کرد. این شرکت تمام تلاش خود را برای جذاب شدن این مراسم‌ها انجام داد.

تعدادی از آن‌ها بسیار خوب اما تعدادی نیز در حد چند به روزرسانی بودند و محتوای خاصی نداشتند. حال اینطور که به نظر می‌رسد مراسم جدید قرار است محتوای هیجان انگیزی داشته باشد.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × پنج =

Rating*