اپل دومین نسخه آزمایشی 12.2 macOS Monterey را برای توسعه دهندگان منتشر کرد


امید دلیری 22 دی 1400 2 دقیقه مطالعه
iOS 14

اپل دومین نسخه آزمایشی 12.2 macOS Monterey را برای توسعه دهندگان منتشر کرد. غول فناوری دومین نسخه آزمایشی سیستم عامل جدید مک را در اختیار توسعه دهندگان قرار داده است. به این ترتیب توسعه دهندگان می توانند این نسخه آزمایشی را در مک خود دانلود و نصب کنند. جدیدترین اخبار اپل را در مجله اینترنتی سیبو دنبال کنید.

دومین نسخه آزمایشی 12.2 macOS Monterey را می توانید از Apple Developer Center دانلود و نصب کنید. همچنین کاربران این به روزرسانی آزمایشی را به روش over-the-air در دستگاه های ثبت شده خود در دسترس خواهند داشت. نسخه های آزمایشی عمومی معمولاً مدت کوتاهی بعد از نسخه توسعه دهندگان منتشر می شوند. این نسخه ها از طریق وب سایت نرم افزار Apple Beta در دسترس خواهند بود.

دومین نسخه آزمایشی 12.2 macOS Monterey در حالی منتشر شده که اولین نسخه ی آن 16 دسامبر 2021 منتشر شد. اولین نسخه آزمایشی 12.2 macOS Monterey پس از انتشار عمومی نسخه ی 12.1 توسط اپل در 13 دسامبر عرضه شد. به روزرسانی جدید در کنار رفع اشکال و بهبود عملکرد، شامل ویژگی های جدیدی هم می باشد. از جمله نسخه کاملاً بومی اپلیکیشن Apple Music. پیمایش روان‌تر در Safari در مک بوک پرو های مجهز به فناوری ProMotion نیز مشاهده شده است.

اپل و وبسایت AppleInsider هر دو به کاربران پیشنهاد می کنند که از نصب نسخه آزمایشی در دستگاه های اصلیشان پرهیز کنند. خصوصاً کاربرانی که در دستگاه خود اطلاعات مهم و پروژه های مهم دارند. از جایی که احتمال از دست رفتن اطلاعات یا سایر موارد وجود دارد ، توصیه می شود نسخه آزمایشی را روی دستگاه های ثانویه یا غیر ضروری نصب کنید.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating*