اپل تی وی پلاس نگاه اولیه به فیلم The Sky Is Everywhere را به اشتراک گذاشت


امید دلیری 23 دی 1400 3 دقیقه مطالعه
iOS 14

اپل تی وی پلاس نگاه اولیه به فیلم The Sky Is Everywhere را به اشتراک گذاشت. فیلمی که اقتباسی سینمایی از رمان پرفروشی به همین نام نوشته Jandy Nelson می باشد. جدیدترین اخبار فیلم ها ، سریال ها و نمایش های +Apple TV را در بخش اپل تی وی مجله اینترنتی سیبو دنبال کنید.

فیلم The Sky Is Everywhere توسط اپل Apple Original Films و A24 ساخته شده است. این فیلم جوانی 17 ساله به نام Lennie Walker با بازی Grace Kaufman را دنبال می کند. او به عنوان یک اعجوبه درخشان موسیقی توصیف می شود که پس از از دست دادن ناگهانی خواهر بزرگترش Bailey در حال مبارزه است. Havana Rose Liu نقش Bailey را بازی می کند.

نگاه اولیه به فیلم The Sky Is Everywhere

پسر کاریزماتیک جدیدی به نام Joe Fontaine (با بازی Jacques Colimon) وارد مدرسه ای که Lennie می رود می شود. Lennie به سمت او کشیده می شود و حس می کند که به او علاقه مند شده است. اما رابطه نامطمئن او با دوست پسر خواهرش یعنی Toby (با بازی Pico Alexander) شروع به تأثیرگذاری بر آنها می کند. عشق جوانه زده Lennie از طریق تخیل زنده و احشایی و قلب متضاد خود، عشق اول و اولین باخت را دنبال می کند. در نهایت یاد می گیرد که چگونه آهنگی از خودش بسازد.

Josephine Decker کارگردان فیلم The Sky Is Everywhere گفته است که همیشه می خواسته فیلمی بسازد که در آن هر احساسی را تجربه کنید. جایی که بخندید و گریه کنید، تنش و رهایی پیدا کنید و احساس ترس کنید. او به به تازگی با وبسایت Entertainment Weekly گفت و گویی داشته است. او گفته : من عاشق این هستم که چگونه فیلمنامه Jandy Nelson ، کمدی را در کنار تراژدی نگه می‌دارد. چگونه او به ما اجازه می‌دهد در بی‌هنجاری و هیجان بازی اول عشق در کنار واقعیت خام غم و اندوه قرار بگیریم. او به ما اجازه می دهد تا در تخیل Lennie باشیم.

فیلم The Sky Is Everywhere در جریان آتش‌سوزی‌های 2020 و همچنین شروع همه‌گیری Covid-19 فیلم‌برداری شده است. این فیلم قرار است در تاریخ 11 فوریه در +Apple TV و سینماهای منتخب اکران شود.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + 8 =

Rating*