اپل پنجمین نسخه بتای 12.5 macOS Monterey را برای توسعه دهندگان منتشر کرد


امید دلیری 16 تیر 1401 2 دقیقه مطالعه
iOS 14

اپل پنجمین نسخه بتای 12.5 macOS Monterey را برای توسعه دهندگان منتشر کرد. غول فناوری به دور پنجم چرخه نسخه های بتای سیستم عامل مک خود رسیده است. به این ترتیب پنجمین نسخه آزمایشی macOS 12.5 اکنون برای آزمایش در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته است. جدیدترین اخبار اپل را در مجله اینترنتی سیبو دنبال کنید.

پنجمین نسخه بتای 12.5 macOS Monterey را می توانید از Apple Developer Center دانلود و نصب کنید. همچنین کاربران این به روزرسانی آزمایشی را به روش over-the-air در دستگاه های ثبت شده خود در دسترس خواهند داشت. نسخه های آزمایشی عمومی معمولاً مدت کوتاهی بعد از نسخه توسعه دهندگان منتشر می شوند. این نسخه ها از طریق وب سایت نرم افزار Apple Beta در دسترس خواهند بود.

پنجمین نسخه بتای 12.5 macOS Monterey در حالی منتشر شده که چهارمین نسخه در تاریخ 24 ژوئن منتشر شد. سومین نسخه در تاریخ 24 ژوئن (حدود دو هفته قبل از انتشار چهارمین نسخه) منتشر شد. دومین نسخه نیز در 31 مه منتشر شد. هنوز اطلاعاتی در مورد ویژگی‌ها یا تغییرات نسخه آزمایشی جدید macOS 12.5 منتشر نشده است. به احتمال زیاد تمرکز این به روزرسانی بر روی رفع اشکال و سایر بهبودهای جزئی در سیستم عامل می باشد.

اپل و وبسایت AppleInsider به کاربران پیشنهاد می کنند که از نصب نسخه آزمایشی در دستگاه های اصلیشان پرهیز کنند. خصوصاً کاربرانی که در دستگاه خود اطلاعات مهم و پروژه های مهم دارند. از جایی که احتمال از دست رفتن اطلاعات یا سایر موارد وجود دارد ، توصیه می شود نسخه آزمایشی را روی دستگاه های ثانویه یا غیر ضروری نصب کنید.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*