شرکت IO Interactive در مورد رویکرد ساخت جیمز باندش اطلاعات روشنی میدهد


متین امینی 17 فروردین 1400 3 دقیقه مطالعه
iOS 14

به تازگی استودیوی سازنده‌ی سری Hitman یعنی آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) در جدیدترین مصاحبه‌ی خود اظهار داشت که روایت داستان عنوان Project 007 کاملا به ریشه‌های این سری وفادار خواهد بود.

به نظر می‌رسد بازی جدید و در حال توسعه‌ی استودیوی آی‌او اینتراکتیو از یک داستان منحصر به فرد برخوردار خواهد بود که قرار است آغازگر حضور یک مجموعه‌ی جدید در صنعت بازی‌های ویدئویی باشد. با این حال اخیرا سازندگان اعلام کردند که داستان عنوان Project 007 علاوه بر این که کاملا به ریشه‌های سری وفادار خواهد بود اما از هیچ فیلم یا دوره‌ی خاص در تاریخ تقریبا ۷۰ ساله‌ی مجموعه‌ی James Bond به صورت کامل الهام نخواهد گرفت. در عوض توسعه‌دهندگان در تلاش هستند تجربه‌ای جدید در قالب روایت داستانی هیجان‌انگیز همراه با وفاداری به مضامین اصلی این سری را خلق نمایند.

jamesbond

در همین راستا اخیرا آقای هاکان آبرک (Hakan Abrak)، مدیرعامل و مالک استودیوی آی‌او اینتراکتیو در یک مصاحبه با ریان مک‌کفری (Ryan McCaffrey) از وب‌سایت خبری IGN، به بیان اطلاعاتی در مورد تاریخچه‌ی فرهنگی استودیوی خود پرداخت و در کنار آن اطلاعاتی از روند توسعه و چشم‌اندازهای سری جدید و در حال توسعه‌ی James Bond را نیز منتشر کرد.

آقای آبرک تأیید کرد که استودیوی سازنده از هیچ نسخه‌ی سینمایی سری James Bond برای خلق داستان بازی خود استفاده نخواهد کرد و در عین وفاداری به ریشه‌ها و چارچوب‌های این سری، قرار است داستان کاملا جدید و منحصر به فرد خود را خلق نماید؛ چرا که سری James Bond قرار است در آینده تبدیل به یکی از مهم‌ترین IP های استودیوی آی‌او اینتراکتیو شود. در نهایت آقای آبرک اعلام کرد که این بازی جدید هرگز به مانند یک اثر اقتباسی نخواهد بود و تیم سازنده قصد دارد از پتانسیل و ارزش‌های این مجموعه نهایت استفاده را ببرد.

بازی Project 007 هم‌اکنون در حال توسعه قرار دارد و هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای آن اعلام نشده است.

 

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*