معرفی بازی جدید GRIT


متین امینی 17 فروردین 1400 2 دقیقه مطالعه
iOS 14

استودیوی سازنده‌ی بازی GRIT امروز در خبر بسیار خوبی به معرفی این عنوان پرداخت، همچنین به منظور آشنایی بیشتر افراد، نخستین تریلر از این بازی نیز منتشر شده است.

 

استودیوی تیم گریت (Team Grit) امروز از بازی تازه‌ی خود با نام GRIT رونمایی کرد که تا این لحظه بازخوردهای بسیار خوبی هم داشته است. شما در این بازی باید هدایت یک شخصیت قدرتمند را به دست گرفته و در شهر به جستجوی رمز و رازهای مختلف بپردازید. همچنین امکان استفاده از اسب‌ها و قطارها نیز برای شما فراهم است. جهان این بازی مملو از گاوچران‌های مختلف است که هر یک توانایی‌های خاص خود را دارند. از دیگر ویژگی‌های قابل توجه این عنوان باید به سلاح‌های گرم قدیمی اشاره داشت. ضمنا بیش از ۲۰ نوع آیتم برای زندگی و مبارزات در اختیار شما قرار دارد.

gritgame

البته تیم سازنده اعلام کرده است که خیلی سریع به‌روزرسانی‌هایی را برای بازی GRIT در دسترس قرار خواهد داد. مطمئنا این به‌روزرسانی‌ها باعث افزایش محتویات بازی خواهند شد. این عنوان ابتدا قرار است در تاریخی نامشخص از بهار سال جاری به صورت دسترسی زودهنگام بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود. پس از آن باید شاهد اطلاعاتی در مورد نسخه‌ی اصلی نیز باشیم.

به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی GRIT، تیم گیمفا آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهد گذاشت. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز تریلری از این بازی منتشر شده است که در پایان می‌توانید آن را مشاهده و دریافت کنید.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*