بازی Deathloop برای دومین بار تاخیر خورد


متین امینی 20 فروردین 1400 3 دقیقه مطالعه
iOS 14

بر اساس بیانیه رسمی منتشر شده از سوی آرکین لیون (Arkane Lyon بازی Deathloop چهار ماه تاخیر خورده است و در تاریخ اعلام شده قبلی منتشر نخواهد شد.

 

لحظاتی پیش استودیوی آرکین در توییتر اعلام کرد که بازی Deathloop برای دومین بار تاخیر خورده است و به جای ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۱ مه ۲۰۲۱) در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ (۱۴ سپتامبر ۲۰۲۱) عرضه خواهد شد. آن‌ها در توییتر بیانیه‌ زیر را منتشر کردند:

 

ما تصمیم گرفتیم که عرضه‌ DEATHLOOP را به تاریخ ۱۴ سپتامبر موکول کنیم. ما متعهد هستیم که کیفیتی مطابق انتظار تیم توسعه ارائه دهیم، در حالی که سلامت و امنیت اعضای تیم توسعه را نیز حفظ کنیم. ما از این زمان اضافه برای رسیدن به هدف همیشگی خود استفاده خواهیم کرد: ساخت یک بازی استایلیش، سرگرم‌کننده و جذاب برای بازی‌بازان.

ما بابت این تاخیر از تمامی طرفداران خود عذرخواهی می‌کنیم. شوق و هیجان شما نسبت به این بازی باعث حرکت رو به جلوی ما می‌شود.

deathloop

به نظر می‌رسد اثرات شیوع ویروس کرونا و دورکاری تازه خود را نشان می‌دهند. مدتی پیش نیز بازی مورد انتظار Hogwarts Legacy و همچنین Gotham Knight نیز با تاخیر مواجه شدند. در این میان به طور حتم آثاری وجود دارند که قبلاََ تاریخ عرضه نداشته‌اند و به صورت داخلی تاخیر خورده‌اند. بر اساس توییت ماه گذشته جیسون شرایر (Jason Schreier) در سال جاری شاهد به تعویق افتادن بازی‌های متعددی خواهیم بود؛ او ۲۰۲۱ را سال تاخیرها نامید و با استناد بر صحبت‌های او، احتمالاََ بازی‌های بیشتری به سال ۲۰۲۲ منتقل شوند.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*