تعداد مشترکان سرویس Xbox Game Pass به بیش از ۲۳ میلیون نفر رسیده است


Matin 2 اردیبهشت 1400 4 دقیقه مطالعه
iOS 14

Xbox Game Pass یکی از بهترین و محبوب‌ترین سرویس‌های اشتراکی به شمار می‌رود و همچنان به جذب کاربران بیشتر ادامه می‌دهد. در همین راستا، اخیراً آمار جدیدی از تعداد مشترکان این سرویس منتشر شده است.

به گفته‌ی جز کوردن (Jez Corden) از وب‌سایت Windows Central، تعداد مشترکان سرویس Xbox Game Pass تاکنون به بیش از ۲۳ میلیون نفر رسیده است. اگر این گزارش دقیق باشد، بدان معناست که در سه ماه گذشته ۵ میلیون مشترک جدید به این سرویس اضافه شده‌اند. مایکروسافت پیش‌تر در ماه ژانویه اعلام کرد که تعداد مشترکان Xbox GP تاکنون به بیش از ۱۸ میلیون نفر رسیده است.

اضافه شدن ۵ میلیون مشترک جدید به سرویس Xbox Game Pass آمار چشمگیری محسوب می‌شود. پس از آن‌که خرید شرکت بتسدا (Bethesda) توسط مایکروسافت رسمی شد، ۲۰ بازی شرکت مذکور به Xbox GP اضافه شدند. همچنین اخیراً نیز بازی‌های Grand Theft Auto 5، Outriders و MLB The Show 21 نیز به این سرویس اضافه شده‌اند. پس از اضافه شدن بازی‌های سرویس EA Play به Xbox GP، ظاهراً مایکروسافت در تلاش است تا بازی‌های Ubisoft Plus را به سرویس خود اضافه نماید.

شرکت مایکروسافت بازی‌های جدید سرویس Xbox Game Pass را برای انتهای ماه آوریل اعلام کرد.

طبق اطلاعات منتشر شده، در تاریخ ۲ اردیبهشت (۲۲ آوریل) بازی !Phogs بر روی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Xbox Game Pass عرضه خواهد شد. همچنین در تاریخ ۸ اردیبهشت (۲۸ آوریل) بازی Second Extinction و در تاریخ ۹ اردیبهشت (۲۹ آوریل) بازی !Destroy All Humans به نسخه‌های کنسولی، رایانه‌های شخصی و ابری این سرویس اضافه می‌شوند. علاوه بر این موارد بازی MLB The Show 21 از امروز بر روی نسخه‌های ابری و کنسولی سرویس مذکور در دسترس قرار می‌گیرد.

از طرف دیگر، در تاریخ ۱۰ اردیبهشت (۳۰ آوریل) بازی‌های Fable 3 و Fable Anniversary به نسخه‌ی ابری سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهند شد. همچنین در این تاریخ، بازی‌های زیر از سرویس مذکور حذف خواهند شد:

  • Endless Legend (رایانه‌های شخصی)
  • For the King (کنسولی، رایانه‌های شخصی و ابری)
  • Fractured Minds (کنسولی و ابری)
  • Levelhead (کنسولی، رایانه‌های شخصی و ابری)
  • Moving Out (کنسولی، رایانه‌های شخصی و ابری)
  • Thumper (رایانه‌های شخصی)

xbox game pass

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*