بازی رزیدنت اویل Re: Verse در اواسط ماه تیر منتشر خواهد شد


Matin 26 خرداد 1400 7 دقیقه مطالعه
iOS 14

شرکت کپکام یک بازه زمانی جدید برای عرضه بازی رزیدنت اویل Re: Verse معرفی کرد. این بازی یک بازی چند نفره شوتر است که برای تمامی نسخه‌های رزیدنت اویل در دسترس خواهد بود. کپکام اعلام کرد که این بازی در ماه جولای (از 10 تیر تا 9 مرداد) عرضه خواهد شد.

این بازی قرار بود در ماه مِی عرضه شود. اما حال تاریخ عرضه آن تغییر کرده است. بازی به این حالت است که 6 بازیکن در حالت Death match قرار گرفته و برای بردن می‌توانند به هیولاهای سری بازی رزیدنت اویل تبدیل شوند. این بازی به نوعی فرنچایز رزیدنت اویل را جشن می‌گیرد. بازی رزیدنت اویل Re: Verse به شما اجازه می‌دهد تا به جای یا بر علیه تمامی قهرمانان یا دشمنان و هیولاهای بازی، بازی کنید.

سری بازی رزیدنت اویل بسیار پر طرفدار هستند. بازی رزیدنت اویل 8 هم که آخرین بازی این فرنچایز بود موفقیت خوبی به دست آورد. اما حال با اینکار کپکام بازی‌های قبلی رزیدنت اویل هم دوباره جان تازه‌ای گرفتند. شاید بسیاری از افراد دوباره بازی را نصب کرده و این بازی چدید را امتحان کنند. نکته اینجاست که این بخش چند نفره هم یک بخش عادی نیست و از باقی بازی‌های چند نفره بسیار متفاوت‌تر است. این ایده جدید کپکام بسیار جالب و تا حدی پر ریسک است.

شما می‌توانید در بازی‌های 4 تا 6 نفره شرکت کنید و تبدیل به یک سلاح طبیعی شوید. هنگامی که شما می‌میرید به یک هیولا تبدیل می‌شوید تا دوباره علیه دیگر بازیکنان بازی کنید. کپسول‌های حاوی ویروس بیشتری بردارید تا تبدیل به هیولای خطرناک‌تری شوید.

بازی رزیدنت اویل Re: Verse روی کنسول‌های نسل 8 و پی سی در دسترس خواهد بود. البته به دلیل وجود Backwards Compatibility برای کنسول‌های نسل جدید هم وجود خواهد داشت.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*