احتمالا بازی بعدی استودیوی ندررلم Mortal Kombat 12 می باشد


Matin 15 تیر 1400 7 دقیقه مطالعه
iOS 14

احتمالا بازی بعدی استودیوی ندررلم Mortal Kombat 12 می باشد. پس از دوسال اضافه کردن مبارزان، به‌روزرسانی‌های داستانی و پورت نسل بعدی برای بازی Mortal Kombat 11. استودیوی ندررلم (NetherRealm) کار خود بر روی این بازی را به اتمام رساند و حالا به دنبال ساخت عنوان بعدی خود است.

 

ندررلم در صفحه‌ی رسمی Mortal Kombat اعلام کرد که بر روی ساخت عنوان بعدی معرفی نشده‌ی خود متمرکز است. به گفته‌ی توسعه‌دهندگان، کار توسعه‌ی بازی Mortal Kombat 11 و محتوای آینده‌ی آن تمام شده است. این استودیو چیزی را درباره‌ی بازی بعدی خود تایید نکرده است، اما طرفداران حدس می‌زنند که این عنوان Injustice 3 باشد. تا کنون ریتم توسعه‌ی استودیوی ندررلم به طور مکرر میان Injustice و Mortal Kombat تغییر کرده است.

با این وجود، فهرست‌های شغلی جدید ندررلم نشان می‌دهند که Mortal Kombat 12 عنوان بعدی این استودیو است. این تیم در حال حاضر استعدادهای جدیدی از جمله یک مهندس نرم افزار گیم‌پلی را برای کار به عنوان بخشی از تیم برنامه‌نویسی مجموعه‌ی Mortal Kombat، استخدام کرده است. این لیست‌های شغلی ماه گذشته ارسال شده‌اند.

لیست‌های دیگر شامل یک هنرمند سینمایی برای کمک در موشن کپچر و یک تهیه‌کننده برای نظارت بر بخش‌های مشخص شده. تقریبا توسط تیم توسعه‌دهنده در یک یا چند پروژه AAA بوده‌اند. این فهرست‌ها نیز اخیراً و در ماه گذشته پست شده‌اند.

همچنین ندررلم یک مدیر محصولات تلفن‌های همراه را نیز استخدام کرده است. بنابراین باید انتظار یک نسخه‌ی تلفن‌های ‌همراه از هر آنچه که توسعه‌دهندگان بر روی آن کار می‌کنند را داشته باشیم.

با این حال، این نکته را در نظر داشته باشید که اکثر توسعه‌دهندگان بازی‌ها همزمان بر روی دو پروژه کار می‌کنند، پس این فرضیه که استودیوی ندررلم در حال کار بر روی هردو عنوان Injustice 3 و Mortal Kombat 12 به طور موازی با یکدیگر باشد، کاملا محتمل است.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*