MiHoYo سعی دارد با استفاده از PS5 کیفیت و عملکرد Genshin Impact را بالا ببرد


Matin 23 تیر 1400 10 دقیقه مطالعه
iOS 14

به زودی یک به‌روزرسانی برای نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Genshin Impact در دسترس قرار می‌گیرد. قرار است شاهد ویژگی‌های مربوط به این کنسول برای این اثر باشیم.

 

همان‌طور که در جریان هستید، بازی Genshin Impact به دلیل محبوبیت زیاد و تقاضای بازی‌بازان بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز در دسترس قرار گرفت و اتفاقا استقبال خوبی هم از آن شد. استودیوی میهویو (MiHoYo) چندی پیش تصمیم گرفت تا از امکانات این کنسول بهره ببرد و به افزایش کیفیت و عملکرد این نسخه بپردازد. همین اتفاق هم در حال رخ دادن است. دارندگان پلی‌استیشن ۵ در آینده‌ای نزدیک می‌توانند این نسخه را با کیفیت و ویژگی‌های بهتر و بیشتر تجربه نمایند.

امروز استودیوی سازنده‌ی بازی Genshin Impact پیامی را در دسترس هواداران قرار داد. در ادامه با هم مشاهده می‌کنیم:

سعی داریم تا نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Genshin Impact را با گرافیک و همچنین عملکرد بهتر در بخش‌هایی مانند شخصی‌سازی، ماجراجویی و مبارزات همراه کنیم. فکر می‌کردیم که کار دشواری در پیش داریم، اما کارها نسبتا به آسانی در حال انجام شدن هستند. واقعیت این است که از امکانات و خصوصیات پلی‌استیشن ۵ شگفت‌زده شده‌ایم. پیش‌بینی می‌کنیم که آینده‌ی خوبی پیش روی این کنسول باشد. امیدوار هستیم که بتوانیم به این نسخه بیشتر بپردازیم؛ هر چند که نسخه‌های دیگر هم زیر ذره‌بین ما قرار دارد و از آن‌ها غافل نمی‌شویم.

Genshin Impact از سری عناوینی است که از همان ابتدای انتشار طرفداران فراوانی پیدا کرد.

از دلایل مهم محبوبیت این بازی باید به عرضه‌ی آن بر روی پلتفرم‌های مختلف و همچنین تنوع آیتم‌ها، نقشه‌ها و شخصیت‌ها اشاره کرد. بازی‌بازان در این بازی جهان‌باز می‌توانند در سرزمینی به نام Teyvat ماجراجویی داشته و ماموریت‌ها را یکی پس از دیگری طی کنند. با این که این عنوان سال گذشته در دسترس قرار گرفت. اما تیم سازنده هنوز هم برنامه‌های فراوانی برای آن دارد.

بازی Genshin Impact در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، نینتندو سوییچ. حتی سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل تجربه است.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*