پیش نمایش فصل سوم سریال Dickinson منتشر شد


امید دلیری 22 مهر 1400 2 دقیقه مطالعه
iOS 14

پیش نمایش فصل سوم سریال Dickinson منتشر شد. این سریال برای سومین و آخرین فصل خود در ماه نوامبر پخش می شود. اکنون غول فناوری پیش نمایش جدیدی برای فصل پایانی این سریال منتشر کرده است. 

پیش نمایش آخرین فصل سریال Dickinson

سریال Dickinson داستان شاعر جوانی به نام Emily Dickinson را دنبال می کند. پخش سومین و در واقع آخرین فصل این سریال از 5 نوامبر در +Apple TV شروع می شود. فصل سوم سریال Dickinson به پربارترین دوران Emily به عنوان یک هنرمند نگاه می کند. دورانی که در میان جنگ داخلی آمریکا و نبردی سخت که خانواده خود را از هم جدا می کند رخ می دهد. ممکن است پایان یافتن این سریال در فصل سوم کمی زود به نظر برسد. اما Alena Smith خالق این سریال اظهار داشته است که او همیشه قصد داشته پس از سه فصل این سریال را به پایان برساند.

Alena Smith گفت : هنگامی که من قصد ساخت سریال Dickinson را داشتم ، این سریال را سفری سه فصله تصور کردم. سفری که داستان اصلی بزرگترین شاعر زن آمریکا را به روشی کاملاً جدید بیان می کرد. همچنین اهمیت و طنین Emily را برای جامعه امروز ما برجسته می کرد. Alena Smith در رابطه با فصل سوم سریال Dickinson اضافه کرد : من نمی توانم صبر کنم تا فصل حماسی پایانی خود را با جهان به اشتراک بگذارم و تماشاگران خود را به همراه خود به پایان حماسه بزرگ شدن Emily برسانم. زیرا او در حالی که با بسیاری از مسائلی که اکنون ما هم ما با آن ها مواجه هستیم ، همچنان برای حقیقت شاعرانه خود مبارزه می کند.

سریال Dickinson از زمان پخش خود تاکنون چندین نامزدی دریافت جایزه و البته جایزه دریافت کرده است. در نوامبر 2020 ، این سریال برنده جایزه Peabody شد.همچنین Hailee Steinfeld نامزد دریافت جایزه ی بهترین بازیگر زن در مراسم HCA 2021 شد. منتظر فصل سوم سریال Dickinson در ماه آینده باشید.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*