تعداد بازی‌کنندگان بازی Sea of Thieves در استیم به مرز 5 میلیون نفر رسید


Matin 3 دی 1400 7 دقیقه مطالعه
iOS 14

اگر جز طرفداران بازی‌های آنلاین اکشن‌ماجراجویی باشید، بدون‌شک بارها و طی رویدادهای تبلیغاتی مختلف نام بازی Sea of Thieves را شنیده‌اید. بلندپروازانه‌ترین ساخته‌ی استودیو پشت‌پرده مجموعه بازی‌های Fable که از بسیاری از جهات نشانگر دوران ایکس باکس پسا بحران است، موفق به کسب بیش از 5 میلیون بازیکن بر روی استیم شده تا در مجموع، تعداد بازی‌کنندگان این اثر خوش‌ساخت مایکروسافت را به مرز 30 میلیون نفر برساند.

دزدان‌دریایی یا همان Sea of Thieves که در تاریخ 20 مارس سال 2018 میلادی و برای نخستین‌بار بر روی خانواده‌ی کنسول‌های ایکس باکس اععم از Xbox One و Xbox One X به انتشار رسید، توانسته جدا از تعداد بازی‌کنندگان فعال بر روی این اکوسیستم، به ثبت آمار 5 میلیون بازیکن بر روی استیم دست پیدا کند. این مهم که تنها 18 ماه پس از ورود Sea of Thieves به فروشگاه پر زرق‌و‌برق شرکت والو حاصل شده، در نخستین روزهای انتشا و به‌واسطه‌ی پلتفرم‌های Game Pass و فروشگاه رسمی ویندوز در دسترس بازی‌کنندگان بوده است.

Sea of Thieves

انتشار آپدیت‌های فصلی Sea of Thieves همچنان ادامه دارد

استودیو Rare به‌عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین استودیو‌های فرست‌پارتی مایکروسافت در جدیدترین توئیت در حساب‌کاربری Sea of Thieves از اعطای جوایزی رایگان به مناسبت جامعه‌ی 5 میلیون‌نفره این عنوان خبر داد.

ما قصد داریم تا گردهمایی بیش از 5 میلیون بدجنس را جشن بگیریم و اگر در تاریخ 22 دسامبر از ساعت 2 بعدازظهر به وقت گرینویچ به تجربه‌ی بازی بنشینید، Emote رایگان دریافت خواهید کرد.

همان‌حال، در ماه اکتبر اعلام شد که بیش از 25 میلیون نفر به تجربه‌ی بازی Sea of Thieves بر روی تمامی پلتفرم‌ها مشغول بوده‌اند. آماری که این اثر لایو سرویس را به‌واسطه‌ی پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای از طریق درگاه Pirate Emporium و فروش لوازم‌های شخصی‌سازی به عنوانی ایده‌آل برای تفریح و رقابت تبدیل کرده است.

در سوی دیگر و بنا بر گزارشات ارائه‌شده از Rare در ماه ژوئیه، تنها بیش از 5 میلیون بازیکن جدید به بازی Sea of Thieves در تابستان سال جاری اضافه شده است که رشد خیره‌کننده این آمار را ‌می‌توان ناشی از کراس‌اوور میان آپدیت‌های فصلی Pirate’s Life و Disney’s Pirates در تاریخ 22 ژوئن قلمداد کرد.

سرویس Xbox Game Pass با پشتیبانی از 100 بازی‌ویدئویی فرست‌پارتی و مولتی‌پلتفرم با حق‌اشتراک ماهانه 10 دلار بهترین گزینه برای ملحق شدن به تیمی از دزدان‌دریایی محسوب می‌شود. این سرویس با ارائه‌ی نسخه‌ای جامع‌تر از پشتیبانی همزمان در پلتفرم‌های رایانه‌شخصی، ایکس باکس و تلفن‌همراه، در کنار دسترسی به سرویس Xbox Cloud Gaming نسخه‌ی Xbox Game Pass Ultimate را با حق‌اشتراک ماهانه 15 دلار ارائه می‌دهد.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + هفت =

Rating*