اپل سومین نسخه بتای 12.5 macOS Monterey را برای توسعه دهندگان منتشر کرد


امید دلیری 25 خرداد 1401 2 دقیقه مطالعه
iOS 14

اپل سومین نسخه بتای 12.5 macOS Monterey را برای توسعه دهندگان منتشر کرد. غول فناوری به دور سوم چرخه نسخه بتای سیستم عامل جدید مک خود رسیده است. به این ترتیب سومین نسخه آزمایشی macOS 12.5 اکنون برای آزمایش در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته است. جدیدترین اخبار اپل را در مجله اینترنتی سیبو دنبال کنید.

سومین نسخه بتای 12.5 macOS Monterey را می توانید از Apple Developer Center دانلود و نصب کنید. همچنین کاربران این به روزرسانی آزمایشی را به روش over-the-air در دستگاه های ثبت شده خود در دسترس خواهند داشت. نسخه های آزمایشی عمومی معمولاً مدت کوتاهی بعد از نسخه توسعه دهندگان منتشر می شوند. این نسخه ها از طریق وب سایت نرم افزار Apple Beta در دسترس خواهند بود.

سومین نسخه بتای 12.5 macOS Monterey در حالی منتشر شده است که دومین نسخه آن در 31 مه منتشر شد. اولین نسخه آن نیز در 18 مه منتشر شد. دقیقاً مشخص نیست که چه ویژگی های جدیدی در این نسخه وجود دارد. به نظر می‌رسد که این تمرکز این نسخه‌ عمدتاً برروی رفع اشکال و بهبود عملکرد می باشد. درواقع تمرکز اصلی اپل بر روی نسخه‌های بتای سیستم‌عامل جدید مک یعنی macOS Ventura خواهد بود.

اپل و وبسایت AppleInsider به کاربران پیشنهاد می کنند که از نصب نسخه آزمایشی در دستگاه های اصلیشان پرهیز کنند. خصوصاً کاربرانی که در دستگاه خود اطلاعات مهم و پروژه های مهم دارند. از جایی که احتمال از دست رفتن اطلاعات یا سایر موارد وجود دارد ، توصیه می شود نسخه آزمایشی را روی دستگاه های ثانویه یا غیر ضروری نصب کنید.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × یک =

Rating*